Asistans sektörü 1960’lı yıllarda insanların seyahat etme sıklıklarındaki artışla paralel olarak doğan ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya çıkmıştır. Seyahat halindeki insanlara yardım kavramı hizmet sağlayıcı firmaların dinamizmi ve profesyonelliği sayesinde çok hızlı başarıya ulaşmıştır. Ulusal ve Uluslararası turizm alanındaki gelişmeler asistans sektöründe de pozitif bir ivme yaratmıştır. O günlerden bu yana asistans firmaları, birçok değişim ve gelişim yaşamış, müşterilerine sunduğu hizmet portföyünü sürekli olarak zenginleştirmiş ve çeşitlendirmişlerdir.

Asistans, destek ihtiyacı içerisinde bulunan müşteriye/hak sahibine gerekli destek hizmetlerini sağlamak için uygun olan tüm kaynakları vakit kaybetmeden harekete geçirerek, müşterinin/hak sahibinin sorununu çözmek olarak tanımlanabilir. Asistans hizmetleri, sözleşme ve poliçelerin şart ve koşullarında bulunan limitler ve tanımlar çerçevesinde sunulur.

Asistans şirketlerinin faaliyetlerinin ortak özelliği, destek ihtiyacı olan müşterilerinin yardım taleplerini alır almaz en uygun hizmeti ulaştırmalarıdır. Şirketler bu hizmetleri kendi kaynakları ve/veya anlaşmalı hizmet sağlayıcı ağlarını kullanarak sunarlar. Asistans şirketleri, bu hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesi ve gün geçtikçe çoğalan ve farklılaşan alanlarda en iyi hizmeti sunmak için sahip oldukları insan ve malzeme kaynaklarını her an hazır olacak şekilde kurgular ve geliştirir.

Günümüzde Yol Yardım, Seyahat ve Sağlık, Konut Yardım ve Kişiye Özel Hizmetler olarak 4 ana branşta ve bu branşlardan türeyen onlarca farklı alanda sundukları hizmetleriyle Asistans Şirketler Derneği üye şirketleri, müşterilerinin günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmaktadır.

ARAÇ KURTARMA

Aracınızın yolda arıza veya kaza nedeniyle hareketsiz kalması durumunda bir yetkili servise veya tamirciye götürülmesinin sağlıyoruz.

TAŞIMACILIK HİZMETİ

Trakya Yol Yardım, olarak gerek yol yardım hizmeti veren kuruluşlara, gerek bireysel müşterilere, yeni yada kullanılmış araçların nakliyesi için hizmet vermekteyiz...

FORKLİFT KİRALAMA

Sermayenizi veya kredi kullanmadan forklift ihtiyacınızı karşılayacaksınız. ihtiyacınız olan uzun veya kısa süreli Forklift kiralama işlerinize talibiz..

VİNÇ ve SEPET KİRALAMA

Trakya Yol Yardım yeni vinç parkuru, en uzun vinçleri, tecrübeli personel kadrosu ile çevreye duyarlı, insana önem veren sektöründe öncü bir firmadır.

TİCARİ ARAÇ KURTARMA

Herkes Ticari araç kurtarıcılık hizmeti verebilir. Ancak ne kadar güvenilebilir ? Biz aldığımız güvenin, sorumluluğun, taşıdığımız riskin farkındayız...

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Uzman nakliyat kadromuz ile konteynerlerinizi güvence ile taşıyor ve zamanında yerine teslim ediyoruz. Trakya Yol Yardım kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

İLETİŞİM

Tel/Fax: 0 282 726 08 85 

Mobil: +90 532 220 91 84
+90 537 202 41 44
Email: info@trakyayolyardim.com 
Website: www.trakyayolyardim.com

Adres: KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 2. BLOK NO:12 ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ PK.59500


Firmamız 7 / 24 faaliyet göstermektedir.

NEREDEYİZ ?

TAKİP EDİN

Edirne Oto Çekici

Enez Oto Çekici
Keşan Oto Çekici
İpsala Oto Çekici
Havsa Oto Çekici
Lalapaşa Oto Çekici
Meriç Oto Çekici
Süloğlu Oto Çekici
Muratlı Oto Çekici

Tekirdağ Oto Çekici

Kapaklı Oto Çekici
S.Paşa Oto Çekici
Çerkezköy Oto Çekici
Ergene Oto Çekici
Çorlu Oto Çekici
Hayrabolu Oto Çekici
Malkara Oto Çekici

Kırklareli Oto Çekici

Babaeski Oto Çekici
Demirköy Oto Çekici
Lüleburgaz Oto Çekici
Penlivanköy Oto Çekici
Pınarhisar Oto Çekici
Vize Oto Çekici
Kofçaz Oto Çekici

Trakya Oto Çekici

Kapıkule Oto Çekici
Dereköy Oto Çekici
Aziziye Oto Çekici
İstanbul Oto Çekici
Gelibolu Oto Çekici
Enez Oto Çekici
Erikli Oto Çekici
Trakya Oto Çekici